İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat Bölümü

İktisat Bölümü

Adı Soyadı Anabilim Dalı Eposta Dahili
Doç. Dr. Nuri Baltacı İktisat Bölümü nbaltaci@gumushane.edu.tr 2222
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akyol İktisat Bölümü makyol@gumushane.edu.tr 2246
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bölükbaş İktisat Bölümü mbolukbas@gumushane.edu.tr 2228
Dr. Öğr. Üyesi Hikmet Gülçin Beken İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı hgulcin.beken@gumushane.edu.tr 2249
Dr. Öğr. Üyesi Emrullah Mete İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı emrullah.mete@gumushane.edu.tr 2227
Dr. Öğr. Üyesi Gizem Yıldız İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı gizemakbulut@gumushane.edu.tr 2217
Arş. Gör. Mürşit Recepoğlu İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı mursitrecepoglu@gumushane.edu.tr 2236
Arş. Gör. Ayfer Özyılmaz İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı ayferagus@gumushane.edu.tr 2241
Arş. Gör. Burak Seyhan İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı burakseyhan@gumushane.edu.tr 2207
Arş. Gör. Mehmet Ali Çakır İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı mehmetali.cakir@gumushane.edu.tr 2252
Arş. Gör. Fatma Can Karadaş İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat Anabilim Dalı fatmacan@gumushane.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Bölükbaş İktisat Politikası Anabilim Dalı mbolukbas@gumushane.edu.tr 2228
Doç. Dr. Nuri Baltacı İktisat Politikası Anabilim Dalı nbaltaci@gumushane.edu.tr 2222
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Akkuş İktisat Politikası Anabilim Dalı omerakkus@gumushane.edu.tr 2226
Arş. Gör. Pınar Koç İktisat Politikası Anabilim Dalı pinartorun@gumushane.edu.tr 2241
Arş. Gör. Mustafa Zuhal İktisat Politikası Anabilim Dalı mzuhal@gumushane.edu.tr 2248
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Damlıbağ İktisat Tarihi Anabilim Dalı fdamlibag@gumushane.edu.tr 2240
Dr. Öğr. Üyesi Ayşenur Karademir İktisat Tarihi Anabilim Dalı aysenurkarademir@gumushane.edu.tr
Doç. Dr. Pınar Hayaloğlu İktisat Teorisi Anabilim Dalı pinarhayaloglu@gumushane.edu.tr 2239
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akyol İktisat Teorisi Anabilim Dalı makyol@gumushane.edu.tr 2246
Dr. Öğr. Üyesi Egemen İpek İktisat Teorisi Anabilim Dalı eipek@gumushane.edu.tr 2243
Dr. Öğr. Üyesi Yıldırım Beyazıt Çiçen İktisat Teorisi Anabilim Dalı ybcicen@gumushane.edu.tr 2218
Öğr. Gör. Özlem İpek İktisat Teorisi Anabilim Dalı osekmen@gumushane.edu.tr 2231
Arş. Gör. Gürsan Civelek İktisat Teorisi Anabilim Dalı g.civelek@gumushane.edu.tr 2214
Arş. Gör. Orkun Çelik İktisat Teorisi Anabilim Dalı ocelik@gumushane.edu.tr